O nas

Dlaczego warto zainwestować w owijarkę z Grupy WMS od Manuli Ekobal Sp. z o.o.?

3 lipca 2023

Zapraszamy do krótkiej lektury na ten temat.


Grupa owijarek WMS, jest to grupa półautomatycznych owijarek z obrotowym stołem, w skład której wchodzą takie urządzenia jak na przykład WMS OPTIMUM, WMS STNDANDARD czy WMS PROFI. Produkowane są one przez współwłaściciela Manuli Ekobal Sp. z o.o. tj. firmę Ekobal.

 

Cechą charakterystyczną tych owijarek jest modułowa budowa – oznacza to, że w każdym momencie można rozbudować owijarkę o dodatkowe wyposażenie – dzięki temu można ją dostosować do zmieniających się potrzeb Klienta i uczynić ją jeszcze bardziej wydajną.

 

Jakie inne – poza wskazaną modułową budową zalety posiadają owijarki z Grupy WMS, które oferuje Manuli Ekobal Sp. z o.o. i jakie niosą one korzyści dla Państwa organizacji?

Odpowiedzi poniżej:

 

– jak wcześniej wspomniano, producentem maszyn jest firma będąca jednocześnie współwłaścicielem Manuli Ekobal Sp. z o.o. – Ekobal. Dzięki temu mają Państwo pewność, że kupując owijarkę z Grupy WMS, kupują Państwo urządzenie wyprodukowane w Unii Europejskiej, przez jednego z liderów swojej branży o wieloletnim doświadczeniu, na bazie podzespołów renomowanych dostawców, co gwarantuje Państwu długi czas bezawaryjnej pracy maszyny oraz dostęp do sprawdzonych i nowoczesnych rozwiązań,

 

– owijarki z Grupy WMS dzięki szerokiemu wyborowi modeli oraz możliwości konfiguracji wielu parametrów, jak na przykład średnicy stołu obrotowego, jego nośności, wysokości masztu, możliwości zastosowania stołu z wycięciem E, możliwości instalacji stołu obrotowego w posadzce oraz możliwości instalacji wyposażenia dodatkowego, jak na przykład modułu automatycznego odcinania folii czy docisku górnego ładunku, pozwolą dobrać maszynę idealnie dostosowaną do potrzeb Państwa firmy, uwzględniając rodzaj ładunku i preferowany sposób jego zabezpieczenia,

 

– rolki w głowicach wstępnego rozciągu są metalowe, frezowane, galwanizowane, bez pokrycia gumą, co zapewnia ich odporność na starzenie, a Państwu daje pewność efektywnego rozciągania folii i wymierne oszczędności finansowe, generowane poprzez zmniejszenie ilości kupowanego stretch-u,

 

– prosta obsługa owijarki, dzięki możliwości zdefiniowania wielu zmiennych procesu owijania, możliwości zapisania programów dedykowanych dla danego ładunku oraz system aplikacji rolek z folią typu Easyload (bez konieczności przeplatania folii pomiędzy wałkami wstępnego rozciągu) zapewnia Państwu oszczędność czasu operatora,

 

– dostęp do sprawnego serwisu i części zamiennych oraz aktywne doradztwo techniczne – mamy już ponad 20 lat doświadczenia przy konfiguracji, instalacji i serwisowaniu owijarek WMS. Dla Państwa wygody zapewniamy sprawny, mobilny serwis owijarki, wykonywany na Państwa zakładzie i w dogodnym dla Państwa czasie.

 

Biorąc pod uwagę powyższe argumenty, oferujemy Państwu owijarkę dedykowaną do Państwa potrzeb i specyfiki działalności, dzięki której uzyskają Państwo oszczędności w wydatkach na folie stretch i kosztach serwisowania, a przede zyskają Państwo pewność, że ładunek jest w 100% właściwie zabezpieczony.

 

Dodatkowo, w razie potrzeby zapewniamy aktywne doradztwo przy wyborze nie tylko owijarki, lecz także właściwej folii stretch i przeprowadzenie badania stopnia zabezpieczania ładunku na palecie według metodologii MEWA – autorskiego systemu opracowanego przez Manuli Ekobal Sp. z o.o.

 

Zapraszamy do kontaktu – nasi specjaliści udzielą Państwu wszelkich informacji.