O nas

Manuli Ekobal Sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku opakowaniowym od roku 2002.

Należy do holdingu firmy Manupackaging Deutschland GmbH., największego producenta w Europie wysokiej jakości folii stretch, folii polietylenowych, folii rolniczej Agriflex i taśm klejących. Manuli Ekobal jest wyłącznym przedstawicielem czeskiej firmy Ekobal s.r.o., producenta specjalistycznych maszyn i linii pakujących do zabezpieczania różnego rodzaju ładunków jednostkowych i paletowych.

Jako specjaliści w dziedzinie zabezpieczania ładunków oferujemy pełny i dopasowany do istniejącej i wymaganej sytuacji projekt rozwiązań technologicznych.

Więcej

PRODUKTY DLA ROLNICTWA

ManuAgri® jest marką produktów dla rolnictwa i ogrodnictwa. Pod tą nazwą kryje się rodzina folii, sznurków i siatek rolniczych i ogrodniczych.

Więcej

Aktualności

.

Manuli Ekobal Sp. z o.o. członkiem EUMOS – Europejskiego Stowarzyszenia Bezpiecznej Logistyki

1 czerwca 2023

Szanowni Państwo, pragniemy z dumą poinformować, że Manuli Ekobal Sp. z o.o. zostało oficjalnie zaaprobowane jako pełnoprawny członek European Safe Logistic Association czyli Europejskiego Stowarzyszenia Bezpiecznej Logistyki (w skrócie EUMOS).

Więcej

MANUNATURE BD – w 100% biodegradowalna folia, która nie pozostawia w środowisku naturalnym mikroplastiku

4 lutego 2022

Folia maszynowa MANUNATURE BD jest folią, która w momencie dostania się do środowiska naturalnego w ciągu 24 miesięcy ulega
pełnej biodegradacji, nie pozostawiając żadnego mikroplastiku

Więcej

MANUNATURE RR – folie stretch przyjazne środowisku.

28 stycznia 2022

Folia maszynowa MANUNATURE RR składa się minimum w 30% z granulatów PCR, dzięki czemu możliwe jest znaczne organicznie opłat wynikających z tak zwanego PPT na terenie Wielkiej Brytanii oraz Plastic Tax na terenie Unii Europejskiej.

Więcej

MANUNATURE – folie stretch przyjazne środowisku.

21 stycznia 2022

Manuli Ekobal Sp. z o.o. posiada w swojej ofercie również folie, wywierające mniejszy wpływ na środowisko naturalne, niż klasyczne folie stretch oparte na granulatach LLDPE. Są to folie z grupy produktowej MANUNATURE.

Więcej
Więcej