O nas

Manuli Ekobal Sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku opakowaniowym od roku 2002.

Należy do holdingu firmy Manuli Stretch S.p.a., największego producenta w Europie wysokiej jakości folii stretch, folii polietylenowych, folii rolniczej Agriflex i taśm klejących. Manuli Ekobal jest wyłącznym przedstawicielem czeskiej firmy Ekobal s.r.o., producenta specjalistycznych maszyn i linii pakujących do zabezpieczania różnego rodzaju ładunków jednostkowych i paletowych.

Jako specjaliści w dziedzinie zabezpieczania ładunków oferujemy pełny i dopasowany do istniejącej i wymaganej sytuacji projekt rozwiązań technologicznych.

Więcej

PRODUKTY DLA ROLNICTWA

ManuAgri® jest marką produktów dla rolnictwa i ogrodnictwa. Pod tą nazwą kryje się rodzina folii, sznurków i siatek rolniczych i ogrodniczych.

Więcej

Aktualności

.

TARGI TAROPAK – POZNAŃ, POLSKA – 01-04.10.2018

16 marca 2018

Polska Izba Opakowań oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie co dwa lata organizują spotkania poświęcone roli i znaczeniu opakowań, zarówno w życiu indywidualnego konsumenta, jak i dla gospodarki.

Więcej

II edycja Targów Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2017

16 marca 2018

W dniach 7-9 marca 2017 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo Kongresowym Ptak Warsaw Expo odbędą się równolegle dwie imprezy branżowe: II edycja Targów Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2017 oraz Centralne Targi Spożywcze 2017.

Więcej

Targi Interpack – Dusseldorf, Niemcy – 04-10.05.2017

16 marca 2018

Targów interpack z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać, to największe i najważniejsze w branży opakowaniowej targi na świecie. Miejsce spotkań najistotniejszych firm sektora opakowaniowego, to platforma wymiany myśli i innowacji w zakresie maszyn pakujących, materiałów opakowaniowych oraz komponentów do produkcji opakowań dla przedstawicieli z całego świata.

Więcej
Więcej