O nas

Prasy do odpadów EKOPACK – inwestycja, nie wydatek!

8 sierpnia 2023

Zapraszamy do lektury, jakie korzyści zapewnią Państwu urządzenia EKOPACK.


Szanowni Klienci,

 

nowoczesna gospodarka i skupienie na efektywnym zarządzaniu zasobami firmy, coraz większy nacisk kładzie na kwestie związane z odpadami generowanymi przez organizacje.

 

Kwestia właściwego zarzadzania odpadami zapewni Państwu osiągnięcie celów ekonomicznych, logistycznych i środowiskowych.

 

Decydując się na zakup nowoczesnej prasy o odpowiedniej wydajności, dopasowanej do danej kategorii odpadu zyskają Państwo:

– zredukowanie miejsca magazynowego koniecznego do przechowywania odpadów,

– zmniejszenie gabarytu odpadów pozwoli na oszczędności przy ich transporcie,

– w zależności od rodzaju odpadów, jeżeli są one dalej sprzedawane, to zagęszczenie odpadu pozwoli Państwu uzyskać korzystniejsze ceny przy jego odsprzedaży,

–  długofalowe, pozytywne skutki środowiskowe,

– optymalizację pracy operatorów magazynu.

 

Manuli Ekobal Sp. z o.o., posiadająca w ofercie prasy EKOPACK, produkcji renomowanej firmy EKOBAL, z chęcią pomoże Państwu w doborze odpowiedniej prasy.

 

Prasy EKOPACK – to nowoczesne, solidne konstrukcje oparte w całości na podzespołach europejskich producentów. Dostępne są one w różnych wariantach wyposażenia, począwszy od najprostszych konstrukcji o elektrycznym mechanizmie prasującym, aż po wielokomorowe konstrukcje o sile nacisku do 30 ton z hydraulicznym systemem prasowania.

 

Charakteryzują się one  długa żywotnością oraz bardzo korzystnym stosunkiem jakości do ceny.

 

Zgodnie z naszą filozofią działania – zapewniamy Klientowi kompleksowe doradztwo przy wyborze i zakupie, następnie transport i montaż urządzenia, a w trakcie jego użytkowania materiały eksploatacyjne oraz profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Więcej informacji na temat oferty pras Manuli Ekobal Sp. z o.o. znajda Państwo w zakładce: Prasy do odpadów – Manuli Ekobal.

 

Zachęcamy także do kontaktu z naszymi Handlowcami.