Producent folii stretch

Stretch-Hood

Manupackaging Group– doświadczony producent folii stretch

W każdym aspekcie działalności nasza firma -Manuli Ekobal sp. z o.o. należąca do Holdingu Manupackaging Group – światowego producenta folii stretch angażuje się w ochronę wartości prawidłowego i rozsądnego zachowania w odniesieniu do środowiska naturalnego poprzez ustalenie precyzyjnych wytycznych, zmierzających do podstawowych celów:

– zmniejszenia ilości odpadów związanych z użyciem w procesie pakowania folii stretch,

– recyklingu tworzyw sztucznych i innych materiałów wewnątrz Organizacji oraz wykorzystanie do produkcji określonych kategorii folii stretch tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu

Naszym nadrzędnym celem jest przede wszystkim bezpieczeństwo Państwa cennych ładunków – pragniemy zapewnić rozwiązania opakowaniowe  z folii stretch o najlepszym stosunku ceny do jakości, które zminimalizują wpływ na środowisko i zapewnią najlepsze bezpieczeństwo towarów podczas wszelkiego transportu i operacji logistycznych, zgodnie z Dyrektywą Europejską UE / 2014 z dnia 29/4 / 2019 i EUMOS 40509.

Manuli Ekobal zapewnia najbardziej wydajne rozwiązania opakowaniowe, spełniające najbardziej specyficzne potrzeby swoich Klientów, poprzez szeroką gamę folii stretch do owijania palet,

Wszystkie nasze produkty w zakresie folii stretch są wykonane w 100% z wylewanego LLDPE nadającego się do recyklingu. Folie stretch produkowane są w różnej grubości, odporności i elastyczności. W naszej ofercie posiadamy również szeroką gamę folii stretch hood produkowanych w postaci rękawa z zakładkami. Nasze folie stretch hood  znajdziecie Państwo w linii produktów marki MANULOCK®.

Zasada ochrony środowiska jest głęboko zakorzeniona nie tylko w działalności produkcyjnej, ale także w projektowaniu nowych, przyjaznych dla środowiska folii stretch maszynowych oraz folii strecz ręcznych – w 100% nadających się do recyklingu innowacyjnych folii: MANUSTIF® i MANUSTIF® EVOLUTION, MELITE, MELITE PLUS, MANUSTAR® SC, MANUNATURE®, wysoce odporne, folie o małej grubości – pozwalają na ponad 50% oszczędności w zużyciu materiału w porównaniu z tradycyjnymi foliami i znaczną  redukcję ilości odpadów.

Stale poszukujemy i specjalizujemy się w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań indywidulanie dopasowanych do Państwa potrzeb opakowaniowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem w zakresie folii stretch oraz folii stretchhood