Taśmy klejące

Taśmy klejące i akcesoria

Zastosowanie taśm o właściwościach klejących jest bardzo szerokie. Z jednej strony sprawdzają się w biurze czy szkole, a z drugiej stanowią niezbędny element wszelkiego rodzaju hal magazynowych oraz punktach wysyłkowych. Taśmy klejące służą do łączenia ze sobą dwóch lub więcej części, uszczelniania połączeń oraz pozostałych napraw. Dlatego właśnie są tak bardzo rozpowszechnione.

Na asortyment składają się 3 rodzaje taśm. Różnią się między sobą parametrami oraz domyślnym przeznaczeniem. Każda z nich ma zalety, które przydają się w konkretnych sytuacjach. Jako producent taśmy klejącej zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest dostosowanie produktu do wymagań. Dlatego oferujemy taśmy odpowiednie do użycia w każdym przypadku. Wśród nich znajduje się:

  1. Taśma Solvent. Warstwę klejącą wytwarza się z kauczuku naturalnego oraz żywic. Charakteryzuje się odpornością na niskie oraz wysokie temperatury (zakres wynosi od -20ºC do 60ºC). W związku z tym nadaje się zwłaszcza do oklejania paczek przeznaczonych do transportu. Taśmy klejące Solvent są w stanie zabezpieczyć np. towar przewożony w chłodniach czy podczas gorących letnich dni.
  2. Taśma akrylowa. Najtańsza wersja dostępna na polskim rynku, co nie oznacza, że najgorsza, czy cechująca się słabymi parametrami. Wyróżnia ją ekologiczny sposób produkcji oraz elastyczność. Ściśle przylega do powierzchni, zabezpieczając ją nie tylko przed otwarciem, ale również wilgocią i zanieczyszczeniami. Klej akrylowy jest też odporny na procesy starzenia, więc nadaje się doskonale do długo magazynowanych paczek.
  3. Taśma Hot-Melt. Uznaje się ją za najbardziej przydatną ze względu na uniwersalne zastosowanie. Korzysta z kauczuku syntetycznego, co daje jej odpowiednią elastyczność oraz wysoką siłę klejenia. Taśma mocno przytwierdza się do powierzchni nawet przy bardzo delikatnym kontakcie. To główny powód, dla którego znajduje swoje zastosowanie w oklejaniu paczek, które mają być długo przechowywane w magazynie. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby użyć jej do transportu.

Taśmy dostępne są w wymiarach 48 mm na 66 y, 48 mm na 60 y oraz 48mm na 990 y.

Oprócz tego polecamy uwadze akcesoria do taśm, zwłaszcza dyspensery manualne. Posiadamy modele profesjonalne oraz standardowe.

Profesjonalny producent taśmy klejącej

W wyniku ciągłego udoskonalania procesu wytwarzania oraz inwestycjom w nowe technologie możemy zaoferować wyjątkową jakość produktów. Niezawodność oraz wysoka jakość i bezpieczeństwo naszych taśm klejących wynika z produkcji według ściśle określonych europejskich norm i zasad.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, każdego dnia dokładamy starań, aby naszym klientom dostarczać najwyższej jakości produkty oraz fachowe wsparcie i doradztwo techniczne. Podczas rozmowy odpowiemy na pytania oraz doradzimy najkorzystniejszy zakup. Zapewniamy wysoką jakość w atrakcyjnych cenach.