Folia termokurczliwa

Folie termokurczliwe LDPE (Manushrink)

Folie termokurczliwe LDPE (Manushrink)

Folia termokurczliwa – zastosowanie i specyfika

Do zadań folii o właściwościach termokurczliwych należy zabezpieczanie towaru przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi oraz wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami. Dobrze sprawdza się zarówno w transporcie, jak i magazynowaniu przedmiotów. Folia termokurczliwa nadaje się do zabezpieczania pojedynczych opakowań oraz całych palet. Wynika to z jej elastyczności. Ponadto cechuje się dużą trwałością. Jest odporna na rozciąganie, rozcięcia, dziurawienie i pozostałe uszkodzenia mechaniczne.

Nie mniejsze znaczenie ma niewrażliwość na wysokie oraz niskie temperatury. W efekcie folia może zostać zastosowana w miejscach bardzo gorących lub chłodnych, zwłaszcza chłodniach. Zabezpieczony z jej pomocą towar może być magazynowany przez bardzo długi czas.

Zaufany producent folii termokurczliwej

Folie tworzymy z wysokiej jakości materiałów. Polietylen LDPE jest bezwonny, całkowicie obojętny fizjologicznie oraz nie zawiera żadnych toksycznych substancji. Oznacza to, że nadaje się do zastosowania nawet z artykułami przeznaczonymi do jedzenia. Jako profesjonalny producent folii termokurczliwej dbamy o stosowanie surowców, które będą najbardziej uniwersalne. W związku z tym szczególną uwagę przywiązujemy do obowiązujących na całym świecie standardów. Nasze folie spełniają wymagania Dyrektywy UE dotyczącej dopuszczenia do kontaktu z produktami spożywczymi. Dodatkowo przeprowadziliśmy nad nimi szereg badań upewniających nas w kwestii bezpieczeństwa użytkowania folii termokurczliwych.

Jesteśmy w stanie dostosować produkt do Państwa wymagań. Folie perforowane lub bez perforacji mogą mieć długość od przynajmniej 80 mm aż do 2500 mm. Ich grubość mieści się zaś w zakresie 20-300 mic. Na życzenie folia przybierze postać kaptura, rękawa, półrękawa czy tradycyjnej taśmy. Możemy również nadać jej pożądaną barwę lub pozostawić transparentną.

Nasze folie nie tylko należą do trwałych, ale również wyróżniają się znakomitą estetyką. Są idealnie gładkie i zachowują wymagany połysk. Co więcej, możemy na nich umieścić dowolny nadruk, np. logo firmy, instrukcje użytkowania czy jakiekolwiek inne informacje. To również jeden ze sposobów na promowanie swojego biznesu, który może stanowić uzupełnienie pozostałych zabiegów marketingowych.

Więcej informacji na temat folii termokurczliwej, sposobach płatności i dostawie udzielimy podczas kontaktu. Zachęcamy do zadawania nam pytań drogą telefoniczną lub mailową. Z przyjemnością zajmiemy się rozwianiem wszelkich wątpliwości dotyczących asortymentu.

Specyfikacja Galeria

LDPE Folie termokurczliwe (Manushrink)

⦁ Dostępna szerokość: od 80 mm do 2500 mm;

⦁ Grubość folii w zakresie:  20 mic – 300 mic

⦁ Użytki w formie: taśmy, rękawa, półrękawa, kapturów

⦁ Folia transparentna lub w kolorze (kolor transparent lub kryjący)

⦁ Folia bez nadruków, z nadrukiem lub jonizowana

⦁ Perforowana lub bez perforacji