Folie LDPE

Folie opakowaniowe LDPE (Manupack)

Folie opakowaniowe LDPE (Manupack)

Folie LDPE

Folie opakowaniowe z polietylenu (MANUPACK) stosowane są w celu zabezpieczania towarów przemysłowych i spożywczych od uszkodzeń mechanicznych, kurzu, a także wilgoci. Są produktem wytrzymałym i nawet w bardzo niskich temperaturach zachowują swoje właściwości (nie pękają, są elastyczne), co czyni je przydatnymi do np. mrożenia żywności.

Folie z polietylenu (folie LDPE) są także bezwonne, obojętne fizjologicznie, przepuszczają gazy i substancje aromatyczne, natomiast nie przepuszczają pary wodnej. Oprócz tego nie zawierają toksycznych związków chemicznych ani innych szkodliwych substancji. Folie LDPE naszej produkcji posiadają wszelkie badania i dopuszczenia do kontaktu z artykułami spożywczymi spełniając wymagania odpowiednich dyrektyw EU. Przy zastosowaniu w produkcji odpowiednich dodatków możemy, na życzenie klienta, wyprodukować folie z dodatkami poślizgowymi, antypoślizgowymi, antyblokującymi, antystatycznymi, biodegradowalnymi (d2w), czy stabilizatorem UV.

Specyfikacja Galeria

LDPE Folie opakowaniowe (Manupack)

⦁ Dostępna szerokość: od 80 mm do 2500 mm

⦁ Grubość folii w zakresie: 20 mic – 300 mic

Użytki w formie: taśmy, rękawa, półrękawa, worka, worka z zakładkami, z rolki lub w pakietach, kapturów

Folia transparentna lub w kolorze (kolor transparent lub kryjący)

Folia bez nadruków, z nadrukiem lub jonizowana

Perforowana lub bez perforacji

⦁ W zależności od wykorzystanego surowca możemy uzyskać folie w gatunku PRIME (I) – oraz folie z re-granulatów (poprodukcyjnych produktów recyclingu typ PCR–Post Consumer Recykl oraz PIR-Post Industrial Recykl)