Produkty

Manulock

Manulock

• MANULOCK® jest trzywarstwową, ko-ekstrudowaną folią, która gwarantuje najwyższą i niezawodną ochronę towarów na paletach w trakcie transportu i przechowywania.

• Wyjątkowa elastyczność i rozciągliwość folii uzyskiwana jest dzięki wyrafinowanej kombinacji surowców oraz specjalnej strukturze.

• MANULOCK® jest bardzo cenionym produktem, zapewniającym naszym Klientom bezpieczne zapakowanie towarów i obniżenie kosztów pakowania.

• ZALETY FOLII STRETCH-HOOD MANULOCK®: Regulowana siła retencji dostosowana do konkretnych wymagań; wysoka odporność na przebicia i rozdarcie; tylko jeden rozmiar folii MANULOCK® dla palet o różnych rozmiarach; produkowana na 3 -warstwowych liniach według najnowszej technologii COEX; wysoka przejrzystość zapewniająca bezproblemowe odczytanie kodów kreskowych oraz doskonała widoczność zapakowanych towarów; łatwy do użycia na wszystkich urządzeniach typu stretch hood; opcjonalnie stabilizowana filtrem UV i / lub absorberem UV; brak sklejania z innymi zapakowanymi paletami ze względu na brak ciepła do obkurczenia kaptura; 100 % ochrona towarów przed wilgocią i zabrudzeniem.